U skladu s člankom 3. stavkom 1. točkom (a) Uredbe (EU) br. 528/2012 Komisija je odredila da se u skladu s člankom 3. stavkom 1. točkom (a) Uredbe (EU) br. 528/2012 primjenjuje Uredba (EZ) br. Inovativno integrira litijumske baterije visokih performansi, visokokvalitetne dvosmjerne pretvarače i inteligentne sustave upravljanja energijom u jednu jedinicu.
Uzimajući vertikalno kompaktni dizajn za postizanje učinkovite skladištenja energije, inteligentne distribucije i fleksibilne primjene, ovaj sustav stvara siguran, učinkovit i ekonomičan personalizirani energetski ekosistem za vaš dom ili posao.
Sustav upravljanja baterijom (BMS) |
Mobilni i integrisani dizajn |
Zaštita od prenapona |
Zaštita od prethođe struje |
Zaštita od prekomjernog punjenja |
U skladu s člankom 4. stavkom 2. |
Visok životni vijek ciklusa |
Dugi vijek trajanja |
Ekran LCD zaslona |
Visoka razina zaštite |
Uređaj za upravljanje |
N2L3kW8kWh |
Sljedeći članak: |
N2L5kW10kWh |
Sljedeći članak: |
Sljedeći članak: |
Tehničke specifikacije proizvoda |
3 kW + 8 kWh |
5 kW+5 kWh |
5 kW+10 kWh |
5 kW+15 kWh |
11kW+15kWh |
Baterijsko napon |
25 V |
51.2V |
51.2V |
48V |
48V |
Kapacitet Baterije |
314Ah |
100Ah |
205Ah |
314Ah |
314Ah |
Energija |
smanjenje emisija |
5,12KWh |
10 kW/h |
s druge strane, |
s druge strane, |
Snaga invertera |
3KW |
5KW |
5KW |
5KW |
11KW |
Veličina (mm) |
820×450×230.5 |
750×480×151 |
850×460×235 |
880×580×234 |
1030×580×234 |
Sredstva |
70kg |
57kg |
90 kg |
120kg |
135kg |
Maks. struja za punjenje |
150A |
100A |
150A |
100A |
200A |
Maksimalni otporni strujni tok |
150A |
100A |
150A |
100A |
200A |
Uređaj za upravljanje |
N2L3kW8kWh |
Sljedeći članak: |
N2L5kW10kWh |
Sljedeći članak: |
Sljedeći članak: |
Nominalna ulazna napojna |
220/230/240VAC |
|
220/230/240VAC |
|
220/230/240VAC |
Raspon ulaznog napona |
s druge strane, za električne uređaje s brzinom od 170 V do 280 V |
|
s druge strane, za električne uređaje s brzinom od 170 V do 280 V |
|
s druge strane, za električne uređaje s brzinom od 170 V do 280 V |
Frekvencija |
50Hz/60Hz |
|
50Hz/60Hz |
|
50Hz/60Hz |
Učinkovitost |
98% |
|
98% |
|
98% |
Maksimalna struja za preopterećenje |
26.1A |
|
s druge strane |
|
95.7A |
Uređaj za upravljanje |
N2L3kW8kWh |
Sljedeći članak: |
N2L5kW10kWh |
Sljedeći članak: |
Sljedeći članak: |
Oblik izlaza |
Čisti sinusni val |
|
Čisti sinusni val |
|
Čisti sinusni val |
Nominalna izlazna snaga |
3KW |
|
5KW |
|
11KW |
Koeficijent snage |
1 |
|
1 |
|
1 |
Nazivni izlazni napon |
smanjenje napetosti |
|
smanjenje napetosti |
|
smanjenje napetosti |
Frekvencija izlaza |
50/60Hz±0.1% |
|
50/60Hz±0.1% |
|
50/60Hz±0.1% |
Učinkovitost |
98% |
|
98% |
|
98% |
Uređaj za upravljanje |
N2L3kW8kWh |
Sljedeći članak: |
N2L5kW10kWh |
Sljedeći članak: |
Sljedeći članak: |
Sredstva za upravljanje energijom |
500Vdc |
|
500Vdc |
|
500Vdc |
Raspon radnog napona |
s druge strane, radi se o: |
|
s druge strane, radi se o: |
|
smanjenje frekvencije |
- Max, što je? Izlazna struja PV |
18A |
|
27A |
|
18A po MPPT-u |




P: Kako odabrati pravu energiju solarnog sustava?
U slučaju da je to moguće, potrebno je utvrditi datum početka. Uobičajeno: dnevna potrošnja (kWh) ÷ vrhunski sunčani sati (h) = potrebna fotonaponska snaga (kW), plus marža od 20%.
P: Koja je razlika između solarnih sustava na mreži i izvan mreže?
U skladu s člankom 3. stavkom 1. On opskrbljuje lokalnim opterećenjima i višak energije može se izvoziti u mrežu. Baterija je opcijska, nije potrebna. Automatski će se isključiti kada mreža ne radi. Off-grid solarna energija radi samostalno bez mreže i treba baterije za skladištenje energije. Hibridni sustav može raditi na mreži kada je mreža dostupna, a pri prekidu mreže preći na način izvan mreže.
P:Koje pomoćne opreme je potrebno?
A:PV paneli, mrežni/hibridni pretvarač, montiranje nosila, DC kablovi, AC kablovi, kombinator, prekidači, uzemljenje. I van mreže trebaju baterije.
P:Koliko je trajanje i garancija fotonaponski paneli?
A: Životni vijek dizajna preko 25 godina. U slučaju da je proizvodni kapacitet u skladu s člankom 6. stavkom 1. točkom (a) ili (b) ovog članka veći od 50%, za proizvod koji je proizveden u skladu s člankom 6. stavkom 1. točkom (a) ovog članka, u skladu s člankom 6. stavkom 2. točkom (a) ovog članka, za proizvod koji je proizved
P:Koji faktori utječu na proizvodnju energije?
Odgovor: Sunčevi sati, temperatura, senka, orijentacija, prašina, učinkovitost pretvarača, gubitak kabla itd. Redovito čišćenje i pravilna konstrukcija poboljšavaju proizvodnju.
P:Koje su ovlaštenja potrebna?
U skladu s člankom 3. stavkom 1. točkom (a) ovog članka, za uređaje za obradu energije u skladu s člankom 3. stavkom 1. točkom (a) ovog članka, za koje se primjenjuje odredba o zaštiti energije, za koje se primjenjuje odredba o zaštiti energije, utvrđena je sljedeća:
P:Kakav je raspored održavanja?
Odgovor: Preporučuje se: čišćenje ploča svakih 6 mjeseci, provjeravanje nosača, kablova i priključaka. Ako je potrebno, provjerite hladnjač i alarme. Potpuna inspekcija svake godine. Preporučuje se: provjerite napon baterije, temperaturu i BMS alarme svakih 6 mjeseci. U slučaju da je to potrebno, provjeravanje se provodi u skladu s člankom 6. stavkom 2.
P: Kako odabrati kapacitet baterije?
U skladu s člankom 3. stavkom 1. U slučaju da je to moguće, u slučaju da je to moguće, u slučaju da je to moguće, u slučaju da je to moguće, u slučaju da je to moguće, u slučaju da je to moguće, u slučaju da je to moguće, u slučaju da je to moguće, u slučaju da je to moguće, u slučaju da je to moguće.
P: Koja je razlika između LiFePO4 i NMC?
A:LiFePO4 je sigurniji, ima duži životni ciklus (≥6000 ciklusa) i nešto nižu gustoću energije. NMC ima veću gustoću energije, ali nižu sigurnost i životni vijek. LiFePO4 se preporučuje za skladištenje.
P:Koliko traje ciklus baterije?
A:LiFePO4 baterija: ≥6000 ciklusa pri 80% DoD, projektirani životni vijek preko 10 godina.
P: Koje su funkcije BMS-a?
A:BMS se bavi uravnoteženjem ćelija, zaštitom od preopterećenja/preopterećenja, zaštitom od preopterećenja/kratkog spoja, praćenjem temperature, procjenom SOC/SOH i komunikacijom CAN/RS485.
P: Može li raditi s solarnim, vjetrovnim i generatorima?
A: Da. Može raditi s solarnim, vjetrovim i dizelskim generatorima u hibridnom sustavu, koordiniranom s hibridnim pretvaračem i EMS-om za veću pouzdanost.
P: Zašto je vaša cijena veća od drugih?
Odgovor: Neki konkurenti navode lažne niske cijene kako bi privukli narudžbe. Kada dobijete robu, naći ćete da jedinica ne dostiže svoju potenciju i ne odgovara onome što ste naručili. Na kraju ćeš trošiti svoj novac. Molim vas, nemojte se zavesti ekstremno niskim cijenama.